BORDSFOTOGENLAMPA, dekormålat glas, 1900-tal.

528316. BORDSFOTOGENLAMPA, dekormålat glas, 1900-tal.

Höjd upp till röret 57 cm.

Obetydliga kantnagg på kupan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd upp till röret 57 cm.

Obetydliga kantnagg på kupan.

Antal besök: 259