BORDSLAMPA 1970-tal.
528308. BORDSLAMPA 1970-tal.
528308. BORDSLAMPA 1970-tal.
Metal, höjd 31 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
528308. BORDSLAMPA 1970-tal.
Metal, höjd 31 cm.
Bruksslitage.
350