EVA ZETTERVALL. Skogsbild, olja på duk, signerad Eva Z.

528296. EVA ZETTERVALL. Skogsbild, olja på duk, signerad Eva Z.

26x23 cm cm, rammått 37x34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 419