RADIOGRAMMOFON, Luxor Carmen 910W, 1954.

528209. RADIOGRAMMOFON, Luxor Carmen 910W, 1954.

Kombinerad grammofonspelare och trådspelare. Diverse tillbehör medföljer.
Höjd 76, bredd 87,5 djup 41 cm.

Slitage, repor, märken, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 728