FIGURINER, 4 st, porslin, konstmassa, "Påskliljan", Bing & Gröndahl.

528145. FIGURINER, 4 st, porslin, konstmassa, "Påskliljan", Bing & Gröndahl.

"Påskliljan" konstmassa höjd 26 cm.
Pojke porslin Bing & Gröndahl 18 cm.
Spelande pojke porslin 20 cm.
Dam med hund porslin höjd 16 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spelande pojke porslin 20 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 493