LJUSSTAKAR, 5 st, porslin, Lisa Larson, Goebel.

528143. LJUSSTAKAR, 5 st, porslin, Lisa Larson, Goebel.

10,5-18,5 cm.

Bruksslitage. Delvis glasyrskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

10,5-18,5 cm.

Antal besök: 1 423