SLEVAR och SKEDAR, trä, allmoge, 1800/1900-tal.

528096. SLEVAR och SKEDAR, trä, allmoge, 1800/1900-tal.

Längsta längd ca 48 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca 48 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 805