FÅTÖLJ med FOTPALL, "Corona" Poul Volther, Erik Jørgensen, Danmark, 1900/2000-tal.

52808. FÅTÖLJ med FOTPALL, "Corona" Poul Volther, Erik Jørgensen, Danmark, 1900/2000-tal.

Stomme i stål med fyrdelad centralfot. Elliptiska, stoppade dynor med grå Alcantaraklädsel.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 6 042