VÄGGLAMPETTER, ett par, mässing, gustaviansk stil, 1900-tal.

528011. VÄGGLAMPETTER, ett par, mässing, gustaviansk stil, 1900-tal.

Sammankopplade lampetter i gustaviansk stil
Höjd 35 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, lampskärmar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 480