VAS, stengods, Stig Lindberg, Studiohanden, Gustavsbergs studio, 1900-talets andra hälft.

527951. VAS, stengods, Stig Lindberg, Studiohanden, Gustavsbergs studio, 1900-talets andra hälft.

Vas med glasyr i blå samt bruna toner
Signerad Stig L samt studiohanden
Höjd 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 224