MATTA, Rölakan, Gerti Lundberg, Vävaregården, 1992, 245 x 171 cm.

527938. MATTA, Rölakan, Gerti Lundberg, Vävaregården, 1992, 245 x 171 cm.

Signerad V samt GL 1992
245 x 171 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad V samt GL 1992
245 x 171 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 595