En lådor samt hyllplan. Dörr med bakomliggande hyllplan. Höjd 80,5 cm, längd 151 cm, bredd 28 cm. Nyckel finns.
Bruksskick. Dörr har slagit sig. Fanersläpp, märken.
Nyckel/nycklar finns.