SARAH MÅRSKOG. Kappa, ull med broderier och applikationer, Skogsnäs,1900-tal. Strl. ca 40/42.

527878. SARAH MÅRSKOG. Kappa, ull med broderier och applikationer, Skogsnäs,1900-tal. Strl. ca 40/42.

Svart ull med brodyrer och applikationer i rött. Figursydd modell med fickor i sidan, fodrad. Knäppning fram.

Bruksslitage. En lös knapp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. En lös knapp.

Antal besök: 4 591