BORDSLAMPA, 1900-talets första del.

52786. BORDSLAMPA, 1900-talets första del.

Med påsatt dekor av olika gröna glasfransar. Tot höjd ca 42 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 362