WILGOT LIND. "Strandfynd", akvarell, signerad.

527855. WILGOT LIND. "Strandfynd", akvarell, signerad.

Bildyta 25 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bildyta 25 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 678