Gomér & Andersson Norrköping
Glas
Serviser
VINGLAS, 7 st, kristall, 1900-talets första del.
527830. VINGLAS, 7 st, kristall, 1900-talets första del.
Höjd 12 cm.
Enstaka mindre nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 12 cm.
Enstaka mindre nagg.
Gomér & Andersson Norrköping
245