MONA HUSS WALIN. Utsikt över Slussen och Sjöfartshotellet, litografi, sign o numrerad 431/435.

527809. MONA HUSS WALIN. Utsikt över Slussen och Sjöfartshotellet, litografi, sign o numrerad 431/435.

69x49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Mona Huss Walin (Född 1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

69x49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Mona Huss Walin (Född 1944)

Antal besök: 3 310