BYRÅ, teak, 1950/60-tal.

BYRÅ, teak, 1950/60-tal.
527797. BYRÅ, teak, 1950/60-tal.

3 lådor. Höjd ca 63 cm. Längd ca 60 cm.

Bruksslitage. ett hörn med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 660