FRANS LARSSON. Uppvaktning, olja på papper, sign.

527770. FRANS LARSSON. Uppvaktning, olja på papper, sign.

11x13 cm.

Ej examienrad ur ram.

Frans Larsson (1894–1957)

Gör en kostnadsfri värdering!

11x13 cm.

Ej examienrad ur ram.

Frans Larsson (1894–1957)

Antal besök: 749