TÄCKEN, ett par, 1900-talets första hälft/mitt.

527764. TÄCKEN, ett par, 1900-talets första hälft/mitt.

Ca 190 x 135 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Obetydligt slitage, några små, svaga fläckar. (Redigering 20161201 kl 15.00).

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 190 x 135 cm.

Antal besök: 454