BALJA, koppar, 1800-/1900-tal.

527704. BALJA, koppar, 1800-/1900-tal.

Längd ca 55 cm.

Slitage. Repor och märken. Någon buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 55 cm.

Antal besök: 411