TABURETT samt HYLLA med låda, 1900-tal.

527689. TABURETT samt HYLLA med låda, 1900-tal.

Taburett höjd 66, bredd 57 cm.
Hylla höjd 83 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hylla höjd 83 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 468