BORD, med glasskiva, Bruno Mathsson, 1900-tal.

52767. BORD, med glasskiva, Bruno Mathsson, 1900-tal.

Diameter 104, höjd 71 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 104, höjd 71 cm.

Slitage.

Antal besök: 966