KARMSTOLAR, 2 st, rokokostil, 1900-tal.

527579. KARMSTOLAR, 2 st, rokokostil, 1900-tal.

Rygghöjd 88, bredd 60 och 61 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

En med fläckar trästomme och en med slitage broderi armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 358