KAFFESERVIS, 3 delar, samt BRICKA, nysilver, 1900-tal.

52757. KAFFESERVIS, 3 delar, samt BRICKA, nysilver, 1900-tal.

Kaffekanna, sockeskål, gräddkanna samt bricka.
Kannans höjd 24 cm.
Bricka med dekor av vindruvor längs kant, diameter 37,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kannans höjd 24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 917