HERRARMBANDSUR, Omega Seamaster De Ville, stålboett, 1960-tal.

527561. HERRARMBANDSUR, Omega Seamaster De Ville, stålboett, 1960-tal.

Herrarmbandsur, Omega Automatic Seamaster De Ville.
Stålboett, silverfärgad urtavla med stavindex, datumvisare samt sekundvisare. Original krona.
Längd 23,5 cm, boettens diameter utan krona 34 mm.
Märkt Omega Automatic Seamaster De Ville, Seamaster Waterproof.

Ej fukntionstestad. Gravyr LL 19 5/4 65.
Fungerar enligt uppgift.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fungerar enligt uppgift.
Bruksskick.

Antal besök: 1 570