PALLAR, ett par, rokokostil, 1900-talets första hälft.

527545. PALLAR, ett par, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Höjd 50, längd 48, bredd 39 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Lagningar, ett ben behöver limmas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 445