KLAFFBORD SAMT STOLAR, 5 delar, fur, 1900/2000-tal.

527543. KLAFFBORD SAMT STOLAR, 5 delar, fur, 1900/2000-tal.

Bordets längd 65-182, bredd 90, höjd 72 cm.

Bruksslitage samt märken i skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 424