BARBIEDOCKOR, 2 st, "Barbie, Ken" 1960-tal.

527474. BARBIEDOCKOR, 2 st, "Barbie, Ken" 1960-tal.

Längd ca. 30 cm.
Diverse kläder och tillbehör medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 547