BARNSLÄDE, trä och metall, 1900-tal.
527392. BARNSLÄDE, trä och metall, 1900-tal.
Längd 100 cm, höjd 45 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 100 cm, höjd 45 cm.
Slitage.
357