SERVISDELAR, porslin, "Gröna Anna" Rörstrand.

52739. SERVISDELAR, porslin, "Gröna Anna" Rörstrand.

Bestående av diverse udda delar med olika åldrar, bland annat uppläggningsfat, flata och djupa tallrikar.

Slitage, missfärgningar, krackelyrer, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 629