BOKHYLLOR, 2 stycken, björk, 1930/40-tal.

527364. BOKHYLLOR, 2 stycken, björk, 1930/40-tal.

Längd 100, bredd 26, höjd 85 cm.

Hyllhakar saknas, hyllplan med dålig passform samt fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 922