PELARBORD, 2 st, 1900-talets andra hälft.

527363. PELARBORD, 2 st, 1900-talets andra hälft.

Pelarbord mahogny, längd 100 cm, bredd 66 cm, höjd 66 cm.
Mindre pelarbord, längd 76 cm, bredd 53 cm, höjd 70 cm.

Bruksslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage och repor.

Antal besök: 193