FÅTÖLJER, ett par, nyrenässans, sent 1800-tal.

527338. FÅTÖLJER, ett par, nyrenässans, sent 1800-tal.

Svärtat trä. Hjultrissor fram.

Bruksslitage. Ben med slagmärken. Ett avslag på knopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 665