ARABIA,11 delar, Blå Anemon, Ulla Procope'.

527230. ARABIA,11 delar, Blå Anemon, Ulla Procope'.

Fat, höjd 3,5 cm diameter 33 cm
Karott m lock, Höjd 12 cm diameter 19,5 cm
Karott m lock, höjd 8,5 cm diameter 18 cm
Kanna, höjd 13,5 cm diameter 13 cm
Kanna, höjd 7 cm diameter 9 cm
Äggkoppar, 6st, Höjd 4 cm diameter 9 cm.

bruksslitage
nagg på den större karotten.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage
nagg på den större karotten.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 6 957