Fat, höjd 3,5 cm diameter 33 cm
Karott m lock, Höjd 12 cm diameter 19,5 cm
Karott m lock, höjd 8,5 cm diameter 18 cm
Kanna, höjd 13,5 cm diameter 13 cm
Kanna, höjd 7 cm diameter 9 cm
Äggkoppar, 6st, Höjd 4 cm diameter 9 cm.
bruksslitage
nagg på den större karotten.
bruksslitage
nagg på den större karotten.