ERIC LUNDGREN. Göteborgs hamn, olja på pannå, signerad och daterad 45.

527150. ERIC LUNDGREN. Göteborgs hamn, olja på pannå, signerad och daterad 45.

55 x 45 cm.

Eric Lundgren (1907–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 45 cm.

Eric Lundgren (1907–2001)

Antal besök: 505