KAFFEPANNOR, 8 st, koppar, 18/1900-tal.

527087. KAFFEPANNOR, 8 st, koppar, 18/1900-tal.

Högsta höjd exkl. handtag ca 30 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 277