PRYDNADSFÖREMÅL, nysilver, 7 stycken, 1900-tal.

527051. PRYDNADSFÖREMÅL, nysilver, 7 stycken, 1900-tal.

Vas, kaffekanna och skålar.

Bruksslitage
Glasinsatser saknas
Såsskål med hårt sliten invändig botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, kaffekanna och skålar.

Bruksslitage
Glasinsatser saknas

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 374