ADVENTSLJUSSTAKE, smide och glas, Erik Höglund, Boda smide. 1900-talets andra hälft.

527029. ADVENTSLJUSSTAKE, smide och glas, Erik Höglund, Boda smide. 1900-talets andra hälft.

Längd 44 cm, höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 44 cm, höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 127