FLASKOR, 2 st, Otto Bauer, Holmegaard, Danmark och Reijmyre, 1900-tal.

526976. FLASKOR, 2 st, Otto Bauer, Holmegaard, Danmark och Reijmyre, 1900-tal.

Grön respektive brun glasmassa.
Höjd 21 - 36,7 cm.

Bruksslitage, större flaska med repa. rester av blommor invändigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 - 36,7 cm.

Antal besök: 1 006