SIDEBOARD, med barskåp, teak, 1950/60-tal.

52697. SIDEBOARD, med barskåp, teak, 1950/60-tal.

Nycklar finns, Längd 180, bredd 44, höjd 106 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 378