HJALMAR LINDBLOM. "Landskap från Söderslätt", olja på duk, signerad Hj. Lindblom.

526937. HJALMAR LINDBLOM. "Landskap från Söderslätt", olja på duk, signerad Hj. Lindblom.

38 x 55 cm.

Hjalmar Lindblom (1901–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 55 cm.

Hjalmar Lindblom (1901–1989)

Antal besök: 769