SMYCKEN, silver, 12 delar, 1900/2000-tal.

52688. SMYCKEN, silver, 12 delar, 1900/2000-tal.

Bland annat broscher varav en stmpl HS Denmark, kedjor och halsband.

Bruksslitage, enstaka buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, enstaka buckla.

Antal besök: 723