CARL-EINAR BORGSTRÖM. Skulptur, brons, "Balett Flickan", signerad CEB och numrerad 268.

526864. CARL-EINAR BORGSTRÖM. Skulptur, brons, "Balett Flickan", signerad CEB och numrerad 268.

Höjd 29 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm.

Antal besök: 2 944