BLOMBORD, 1900-talets andra hälft.

526633. BLOMBORD, 1900-talets andra hälft.

Koppar och mässing. Längd ca 111. Bredd 28. Höjd 70 cm.

Slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Antal besök: 293