Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
526606. EINAR JOLIN. Porträtt föreställande Prof Mikael A Scheremetiew-Angelini (1870-1956), olja på duk, signerad samt daterad 1952.
« Tillbaka till föremålet