SMINKBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

526572. SMINKBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Med uppfällbar spegel.
Längd 80 cm, djup 75 cm, höjd 72, höjd inkl spegel 108 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med uppfällbar spegel.

Slitage och repor.

Antal besök: 680