WILLIE WEBERG. "Blåval styckas", olja på duk, signerad Weberg.

526405. WILLIE WEBERG. "Blåval styckas", olja på duk, signerad Weberg.

21 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

21 x 30 cm.

Antal besök: 1 174