BYRÅ, nyrenässans, omkring 1900.

526382. BYRÅ, nyrenässans, omkring 1900.

Längd ca. 89, bredd 50, höjd 112 cm.

Slitage, repor, sprickor, ställvis blekt, senare beslag och bakstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 332