REGISSÖRSSTOLAR, 1 par, möjligen Hyllinge, Danmark, 1900-tal.

526340. REGISSÖRSSTOLAR, 1 par, möjligen Hyllinge, Danmark, 1900-tal.

Rygghöjd 88 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 88 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 2 467